درباره همایش

زمان باقیمانده تا همایش

مرداد ۱۳۹۵ - فرهنگسرای فناوری و رسانه

درباره مشهد کانکت

مشهد کانکت یک رویداد تخصصی نرم‌افزار است که به صورت فصلی برگزار می‌شود. در این رویداد یک روزه، ضمن ارائه‌های فنی و کاربردی مرتبط با حوزه نرم‌افزار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت مستقیم با فعالان حوزه کسب و کار، طراحان، برنامه‌نویسان، مدیران پروژه نرم‌افزاری در ارتباط باشند.

ایده اصلی کانکت برای کمک به توانمندسازی جامعه کاربران صنعت نرم‌افزار و ارتباط موثر بین فعالان این حوزه است. مشهد کانکت توسط جلسات باز نرم‌افزاری مشهد که قریب ۲ سال است جلسات تخصصی نرم‌افزار را در مشهد به صورت رایگان برای عموم برگزار می‌کند، پشتیبانی شده و برگزار می‌شود.

نخستین دوره کانکت، با حمایت دانشگاه صنعتی سجاد و مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان و با همکاری انجمن علمی دانشگاه صنعتی سجاد روز ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۴ برگزار شد گزارش برگزاری نخستین دوره همایش کانکت را این آدرس می‌توانید مطالعه کنید

در دومین دوره همایش کانکت که ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ در فرهنگسرای فناوری و رسانه برگزار می‌شود ۵ سخنرانی اصلی با محوریت آشنایی با مفاهیم و کاربرد رویکردهای نوین نرم‌افزاری توسط سخنرانان اجرا خواهد شد

جلسات باز نرم‌افزاری مشهد
جلسات تخصصی نرم‌افزاری در مشهد

کانکت، یکی از اقدامات اصلی جلسات باز نرم‌افزاری مشهد در جهت رشد و پویایی جامعه نرم‌افزاری است.

مهدی عطائیان
برگزارکننده کانکت

حمید فدایی
برگزارکننده کانکت

رامین نجارباشی
برگزارکننده کانکت


آرش ماهر
مجری روز همایش ، مشاور تبلیغات در رسانه های اجتماعی

آرش کارشناس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد است. از علاقه او می‌توان به حوزه کسب‌وکارهای نوپا و استارتاپ‌ها اشاره کرد. همچنین بنیانگذار استارتاپ تی وی اولین رسانه تصویری استارتاپ‌های ایران است. آرش از برگزارکنندگان چهار دوره استارتاپ ویکند مشهد در سال های گذشته بوده و همچنین بیش از دو سال نماینده جهانی این رویداد در ایران است. در حال حاضر آرش بر روی تبلیغات هدفمند در رسانه های اجتماعی متمرکز است و مشاوره های خود را در این بخش و همچنین بخش راه اندازی کسب و کارهای نوپا انجام می‌د‌هد.

کانکت محل ملاقات چه کسانی است؟

  • اساتید و دانشجویان نرم‌افزار
  • مدیران دولتی و خصوصی
  • برنامه‌نویسان و طراحان وب
  • کارآفرینان حوزه نرم‌افزار
  • وبلاگ‌نویسان و علاقمندان نرم‌افزار
  • گیک‌ها :)